10.11.2021 * kell 12.00 / Meestepäevale Pühendatud Saunaralli!

 


Meestepäevale Pühendatud Saunaralli!

Ulila Suveaed kutsub Sind Meestepäevale Pühendatud Saunarallile! Kogu sõbrad kokku ja veetke Elva vallas üks elamusi täis laupäev!

Üritus toimub  20. novembril 2021 ning start antakse kell 12:00 Puhja Seltsimaja juures (registreerimine algab kell 10:00)

Saunaralli toimus 2020. aastal esmakordselt ning oli siis pühendatud naistepäevale. Sel korral pühendame saunaralli meestele! Teist korda toimuv Saunaralli on lõbus kogupere võistlus, mille raames tuleb läbida 10-15 sauna Elva valla elanike ja ettevõtete juures. Sauna käies saab võistkond endale vastava sauna templi. Võistkonnad, kes käivad läbi kõik saunad, koonduvad tabelisse ajalise arvestuse põhjal. Parimatele muidugi auhinnad. Saunades on võimalik tutvuda erinevate saunakommete ja -rituaalidega läbi mille saavad osalejad teadmisi saunas käimise kasulikkusest. Iga sauna peremees / perenaine tutvustab kombeid ja mõtleb välja ka lisaülesandeid. Saunatüüpidest on meil nimistus suitsusaun, kilesaun, autosaun, soomesaun, tünnisaun, jääauk jne.

Peale saunarallit toimub Puhja Seltsimajas autasustamine ja tänamine.

Kohal ka ergutavad staarid Rannamajast!

Saunade arv on täpsustamisel.

Saunaralli 4-liikmeline võistkond tuleb eelnevalt registreerida. Registreeri oma võistkond järgneval lingil: https://forms.gle/6YDLPuowKWm1Qae57

Paremusjärjestuses osalevad kõik 4-liikmelised võistkonnad, kes on läbinud kõik saunakaardil märgitud kohad ning lõpetavad finiši, mis suletakse kell 17.30. Hiljem saabunud võistkonnad kantakse „saunanautlejate” nimekirja, paremusjärjestust nende vahel ei selgitata.

Meestepäevale Pühendatud Saunaralli 2021 on osalustasuga 40€ võistkonna peale. Osalustasu tuleb maksta peale registreerimisvormi täitmist MTÜ Ulila Suveaed kontole EE201010220247367224, see kinnitab võistkonna koha Saunarallil. Selgitusse märkida võistkonna nimi ja Saunaralli 2021.

Selleks, et Saunarallil kaasa lüüa, võta kaasa üks neist:

immuniseerimistõend;

COVID-19 läbipõdemise tõend;

viimase 48h jooksul saadud negatiivne testitulemus.

NB! Tõend ja testitulemus kehtivad ainult koos isikut tõendava dokumendiga!

Tutvu Saunaralli reeglitega siin: Saunaralli 2021 Reeglid

https://docs.google.com/document/d/11pOaMVf6l-4Pf9XmBQtpR4qVy3A3QfDM-IsE_Hzjgzc/edit?usp=sharing

Facebooki ürituse leiad siit: https://fb.me/e/WqE4gB8t


Meestepäevale Pühendatud Saunaralli 2021  REEGLID

 

Comments are closed.