Külastajale

Ulila suveaed logo 1

Ulila Suveaia sisekorraeeskiri 2016

1.    Suveaia sisekorraeeskirjad on korraldaja poolt sätestatud reeglid, mida on kohustatud  —        järgima kõik külastajad.
2.    Väravas on kaks sisenemisvõimalust – tavakülastajale ja VIP – le.
3.   Piletit ostes saad käepaela, mille paigaldab turvamees. 
Suveaed jätab endale õiguse subjektiivse otsustuse alusel otsustada isikute lubamise või    mittelubamise aeda / baari. Suveaia poolt selleks volitatud töötaja keelduv otsus aeda / baari mittelubamise kohta on lõplik.
4.   Suveaeda ei lubata agressivseid ega tugevas alkoholijoobes isikuid, samuti isikuid, kes keelduvad koostööst.
5.   Ulila Suveaia pinnaseks on muru, soovitame valida mugavad jalanõud.
6.   Sündmus toimub iga ilmaga. Külastaja arvestagu ilmastikuoludega.
7.   Pileti ostmisega üritusele nõustud sa läbima vajadusel põhjaliku isiklike asjade läbivaatamise.
8.   Suveaia külastaja soovituslik vanusepiirang on 18 eluaastat. Alla 18aastastel soovitame tulla aeda ametliku hooldajaga.
Suveaia töötajatel on õigus kontrollida külastaja vanust, mille tõendamiseks tuleb esitada isikut tõendav dokument (pass, ID-kaart või autojuhiluba).
9.   Baar on mõeldud ainult täiskasvanutele ja alkoholitoodete ostmiseks tuleb vajadusel esitada pildiga isikut tõendav dokument (pass, ID-kaart või autojuhiluba).
10.   Suveaias on nulltolerants narkootikumide kasutamise ja omamise suhtes. Politsei täidab oma töökohustusi nii Suveaias kui ka selle läheduses. Eriti suurt tähelepanu pööratakse narkoalaste seaduste järgimisele.
11.   Keelatud on siseneda relvaga või esemetega, mis võivad osutuda ohtlikuks teiste külastajate ja töötajate elule või tervisele, lemmikloomadega, oma söögi ja joogiga.
12.   Jäätmed pane prügikotti!
13.   Suitsetamiseks on selleks ettenähtud koht.
14.   Esmaabi vajadusel pöörduda piletikassasse!

MTÜ Ulila Suveaed     01.06.16

Comments are closed.